DIAMOND 4*

DIAMOND 4*

ALL INCLUSIVE                                                                 

Благодарение на централната локација во Сончев Брег, на само 250 метри од прекрасната песочна плажа, хотелот Diamond 4* е идеален за семејства и млади луѓе, бидејќи е близу до сите забавни случувања, кои ги нуди ова туристичко место.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.03.2024

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ10.06.2024 – 30.06.2024 29.08.2024 – 15.09.2024

ALL INCLUSIVE

01.07.2024 – 28.08.2024
ALL INCLUSIVE
16.09.2024 – 30.09.2024
ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  – PROMO41 €55 € 30 € 
Лице во двокреветна соба  – STANDARD43 €57 €32 €
Лице во двокреветна соба  – LARGE47 € 63 €33 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Анимација
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба PROMO  – 2 возрасни 
Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 деe до 11.99 год
Двокреветна соба LARGE  – 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни 
 
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни – бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 30% попуст на регуларната цена

Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија