FLAMINGO BEACH 3* (ex AVLIGA BEACH)

FLAMINGO BEACH 3* (ex AVLIGA BEACH)

ПОЛУПАНСИОН +  

 Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ

15.05.2024 - 15.06.2024 11.09.2024 - 30.09.2024

    ПОЛУПАНСИОН +

 16.06.2024 - 03.07.2024   26.08.2024 - 10.09.2024 

ПОЛУПАНСИОН +

04.07.2024 - 25.08.2024 

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба - поглед парк33 €
44 €51 €
Лице во двокреветна соба - страничен поглед море36 46 54 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- WI FI  во лобито и околу базенот

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+1 дете до 11,99 г или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 11,99 год - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМПОЛУПАНСИОН +  

 Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ

15.05.2024 - 15.06.2024 11.09.2024 - 30.09.2024

    ПОЛУПАНСИОН +

 16.06.2024 - 03.07.2024   26.08.2024 - 10.09.2024 

ПОЛУПАНСИОН +

04.07.2024 - 25.08.2024 

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба - поглед парк33 €
44 €51 €
Лице во двокреветна соба - страничен поглед море36 46 54 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- WI FI  во лобито и околу базенот

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+1 дете до 11,99 г или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 11,99 год - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија