МАКЕДОНИЈА-ЛЕТО 2020

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ХОТЕЛИ ВО МАКЕДОНИЈА. МОЖНОСТ ЗА ИСКОРИСТУВАЊЕ НА ПЛАТЕЖНАТА КАРТИЧКА ''КУПУВАМ ДОМАШНО'' И ВАУЧЕРИТЕ ЗА ТУРИЗАМ ''ДОМА СИ Е ДОМА''

АЛБАНИЈА-ЛЕТО 2020

🏝 Голем избор на вили и хотели во Ксамил, Драч, Саранда, Валона 🏝

ТУРЦИЈА-ЛЕТО 2020

Анталија - Почнувајќи од Јули 🏄‍♂️ ✈️ Директни летови од Скопје до Анталија 🏩 Пакет аранжмани од 6 - 13 ноќевања

ИЗВЕСТУВАЊЕ !!!

Известување за патниците кои имаат резервирано и уплатено аранжмани за претстојниот период

ВАЖНОСТ НА ПАСОШОТ ДА НЕ Е ПОМАЛКУ ОД 90 ДЕНОВИ ОД ДЕНОТ НА ЗАВРШУВАЊЕ НА ПАТУВАЊЕТО

И Е ОДГОВОРНОСТ НА СЕКОЈ ПАТНИК. ЗАВИСНО ОД ДЕСТИНАЦИЈАТА НЕКАДЕ Е ПОТРЕБНА И ВАЖНОСТ ПОГОЛЕНА ОД 180 ДЕНОВИ. ПОРОВЕРУВАЈТЕ ПРЕД ДА РЕЗЕРВИРАТЕ ЗА ДА НЕМАМЕ НЕСАКАНИ СИТУАЦИИ.

УПЛАТА

ИНФО ЗА УПЛАТА ПРЕКУ ТРАНСАКЦИСКА СМЕТКА

Moneygram трансфер на пари

За провизиите при праќање пари може да се информирате тука

Информации за сите наши Промоции, Попусти, First Minute и Last Minute

Почитувани, За да ги добивате први информациите за сите наши Промоции, Попусти, First Minute и Last Minute на социјалната мрежа Facebook и да не пропуштите некоја добра понуда за добра цена бидете во тек и направете го следново:

Бугарските вињетки

Почитувани патници доколку треба да патувате во Бугарија потребно е онлајн да си купите вињетка бидејќи на граница не се продаваат во прилог го имате сајтот и објаснувањето како да си извадете вињетка. Ви посакуваме среќен пат.

МАЛДИВИ 25.10.2020 - 03.11.2020

Известување за патниците кои имаат резервирано и уплатено аранжмани за претстојниот период

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија