СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ВИКЕНД - Викенд во Банско-21.01,28.01,04.02...

Викенд во Банско-21.01,28.01,04.02...

Викенд во Банско

Hotel Mountain Paradise 4 *-Банско


21.01-23.01.2022 –ПРОМО ЦЕНА 89 евра

28.01.-30.01.2022-ПРОМО ЦЕНА 89 евра

04.02-06.02.2022

11.02-13.02.2022

18.02-20.02.2022

25.02-27.02.2022


1 ден : (петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза во Метро.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера.Ноќевање.

  • 2 ден : (сабота)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање.

  • 3 ден : (недела )

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија во 14 часот по локално време.Пауза во Метро.Пристигнување во Македонија во вечерните часеви.


Мountain Paradise 4*

Цена

Услуга

Возрасен

99

ПП

Прво дете (6-11,99)

40

ПП

Второ дете (6-11,99)

65


Дете (0-5,99)

25

ПП

Трет возрасен

80

ПП


https://mountainparadisebansko.com/


Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација

  • 2 ноќевања полупансион

  • Користење на СПА Центар (според Ковид протокол)

  • Туристичка такса


Напомена :

  • За сопствен превоз се одбива 15 евра од цена!

  • Влез во СПА центрите и рестораните во хотелите со сертификат за вакцинација или  ПЦР тест (не постар од 24 часа)

  • Плаќањето е во денарска противвредност по курс 62 мкд


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија