СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ВИКЕНД - ВИКЕНД ВО APARTHOTEL ROYAL BANSKO 4*

ВИКЕНД ВО APARTHOTEL ROYAL BANSKO 4*

ВИКЕНД ВО БАНСКО

APARTHOTEL ROYAL BANSKO 4* ПАКЕТ

 

  • 1 ден

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање.

  • 2 ден

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање

  • 3 ден

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 15 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.

Со вклучен појадок и вечера

ТЕРМИНИ:

DBL/STUDIO/APP

Цена со појадок и вечераТрет возрасен1 дете

0-11,99:

2 дете

0-11,99:

Дете

12-16,99

05.11-07.1175 евра65 евра25 евра45евра55евра
12.11-14.1175 евра65 евра25 евра45евра55евра
19.11-21.1175 евра65 евра25 евра45евра55евра
26.11-28.1175 евра65 евра25 евра45евра55евра

 

Само со појадок

ТЕРМИНИ:

DBL/STUDIO/APP

Цена со појадокТрет возрасен1 дете

0-11,99:

2 дете

0-11,99:

Дете

12-16,99

05.11-07.1165 евра55 евра25 евра35евра45евра
12.11-14.1165 евра55 евра25 евра35евра45евра
19.11-21.1165 евра55 евра25 евра35евра45евра
26.11-28.1165 евра55 евра25 евра35евра45евра

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација
  • 2 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера) или само Појадок
  • Користење на СПА Центар (базен,сауна)

Цената не вклучува :

-Туристичка такса 1 евро на ден по лице

-Патничко осигурување

-Факултативна прошетка до терените

-Пцр или Антиген тест

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД СКОПЈЕ,ВЕЛЕС,ШТИП,НЕГОТИНО,КАВАДАРЦИ,КУМАНОВО

Само превоз 35 евра повратен билет

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија