СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - СПА ПОНУДИ - ВЕЛИНГРАД - МАКСИ ПАРК ХОТЕЛ СПА 5*

МАКСИ ПАРК ХОТЕЛ СПА 5*

МАКСИ ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* - ВЕЛИНГРАД

Цените важат за период :18.03 – 20.12.2021 г.


Вид на сместување

Нед.-чет НП

Пет-саб

НП

Нед-чет

ПП

Пет-саб

ПП

Студио Делукс (2+1)

92

116 €

116 €

140 €

Еднокреветна соба делукс(1+1)

72

86 €

88 €

108 €

Премиум студио(2 + 2 )

104

130 €

130 €

155 €

Еднокреветна премиум (1+2)

82

96

100

116

Јуниор суит (2+2)

110

136

138

164


Еднокреветна јуниор суит (1+2)

90

106

110

124


Цената е по студио,премиум или јуниор суит, суит на ден, за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,или полупансион користење на 3 внатрешни базени со минерална вода ,2 надворешни базени со минерална вода 36 ОС, џакузи, сауна парк, руска сауна,финска сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

Дополнителни услови:

  • Деца до 11,99 години - БЕСПЛАТНО

  • Возрасен на дополнително легло во студио/премиум и јуниор суит доплаќа по табелата

Доплата

Нокевање со појадок

Полупансион

Возрасен над 12 години

26

41
Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија