СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - 23-ти Октомври - ПОПОВА ШАПКА

ПОПОВА ШАПКА

Хотел КОНАК 4

Пакет цени валидни за период на престој 23.10-25.10.2020

Пакет

Ноќевање со појадок

2 ноќевања

1.500 ден.

3 ноќевања

2.250 ден.

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :

 • Појадок

 • Користење на сауна

 • Интернет

 • Паркинг

Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 6-11.99 год. со 2 возрасни - 50% попуст

Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*


Пакет цени валидни за период на престој 23.10-25.10.2020

Пакет

Полн пансион

2 ноќевања

2.600 ден.

3 ноќевања

3.900 ден.


Дадената цена е по лице за 2 и 3 ноќевања и

вклучува :

 • Ноќевање со појадок, ручек, вечера

 • Користење на базен и СПА Центар

 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

 • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата


Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)


Хотел СКАРДУС 4*


Пакет цени валидни за период на престој 23.10-25.10

Пакет

Полупансион

2 ноќевања

3.224 ден.

3 ноќевања

4.836 ден.


Дадената цена е по лице за 2 или 3 ноќевања и

вклучува :

 • Ноќевање со појадок и вечера

 • Користење на базени и СПА Центар

 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно

 • Деца од 4-11.99 год. – доплата 50% од сумата 


Хотел СЛАВИЈА 2*  


Тип на услуга

Цена

Полупансион

1.120 ден.


Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера

 • Користење на базен

 • Паркинг


Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст


Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)Можност за користење на ваучери за домашен туризам.Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија