VIVAS 4*

Хотелот се наоѓа на 3 км од центарот на градот Драч. Пред самиот хотел има локална автобуска станица која има чести линии до градот.

Хотелот е оддалечен на 35 км од градот Тирана. Располага со сопствена песочна плажа. Работи на услуга се вклучено.

Хотелот нуди еднокреветни супериор соби, двокреветни стандардни соби со балкон, двокреветни супериор соби со поглед море, трокреветни соби, фамилијарни соби со балкон. Собите се климатизирани со сопствено купатило, минибар, ТВ.

Гостите користат бесплатен паркинг простор, бесплатен WI FI интерент во сите јавни простории, 24 часа рецепција, сеф (со доплата), бар, ресторан, надворешен базен, детски базен, детско катче, фитнес центар, лежалки и чадори, соби за непушачи.

Ресторанот нуди разновидна храна од медитеранска, италијанска, интернационална кујна.

За најмалите гости нуди детска храна.

Домашни миленици не се дозволени.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA СЕ ВКЛУЧЕНО

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

 

СЕ ВКЛУЧЕНО01.05.2020
15.09.2020
Стандардна соба
P.P.P.D.IN DOUBLE52
Двокреветна103
Еднокреветна79
Трокреветна155
1+1 дете (0-6,99)131
1+1 дете (6-12,99)90
Стандардна соба со поглед на море
P.P.P.D.IN DOUBLE47
Двокреветна94
Фамилијарна соба со поглед на море
2PAX103
3PAX145
4PAX189
2+1 дете (0-6,99)155
2+1 дете (6-12,99)129
3+1 дете (0-6,99)194
3+1 дете (6-12,99)169

 

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 3 ноќи

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија