ROYAL G HOTEL & SPA 5*

Лоциран во Драч, на само 10 метри од приватна песочна плажа, Royal G Hotel and Spa нуди пријатен амбиент со сопствен паркинг, ресторан, отворен базен и фитнес центар.

Секоја од собите во хотелот е опремена и располага со: ТВ, клима уред, мини фрижидер, тоалет. Безжичниот интернет е бесплатен и достапен на цела територија во хотелот.

Хотелот располага и со спа и wellness центар, кој вклучува: внатрешен базен, сауна и парна бања, соби за масажа.

Во однос на локациската поставеност, Меѓународниот Аеродром во Тирана е оддалечен 23.2 километри, Пристаништето во Драч е оддалечено 1.1 километар; Амфитеатарот е на 2.4 километри оддалеченост од хотелот. Најблискиот ресторан и супер маркет се на 100 метри оддалеченост.

 

Локација: Rruga Pavaresia Plazh Apollonia, Lagja 13, 2001 Durrës, Albania

 

 

ALL INCLUSIVE / EUR15.05.2020
15.06.2020
16.06.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
STANDARD CITY VIEW
P.P.P.D.IN DOUBLE636963
DOUBLE125139125
SINGLE9710797
TRIPLE168188168
2+1 CHD (0-3,99)188208188
STANDARD SEA VIEW
P.P.P.D.IN DOUBLE687568
DOUBLE136150136
SINGLE102113102
TRIPLE185205185
1+1 CHD (0-3,99)165188165
1+1 CHD (3-7,99)134147134
1+1 CHD (7-13,99)134147134
2+1 CHD (0-3,99)205224205
SUPERIOR SEA VIEW
P.P.P.D.IN DOUBLE687568
DOUBLE136150136
SINGLE102/102
TRIPLE185205185
2+1 CHD (0-3,99)205224205
2+1 CHD (3-7,99)205224205
2+1 CHD (7-13,99)170.5187170.5
2+2 CHD (0-3,99) (0-3,99)273299273
2+2 CHD (0-3,99) (3-7,99)239262239
2+2 CHD (0-3,99) (7-13,99)239262239
2+2 CHD (3-7,99) (3-7,99)239262239
2+2 CHD (3-7,99) (7-13,99)239262239
2+2 CHD (7-13,99) (7-13,99)205262205

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 3 ноќи

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија