DOLCHE VITA 4*

Хотелот Долче Вита 4* се наоѓа до хотел Бонита, и излегува на истата плажа, на оддалеченост на 10 км од Археолошкиот Музеј во Драч.

Работи на услуга ноќевање со појадок.

Хотелот располага со приватна плажа со лежалки и чадори, надворешен базен, бар и градина.

Сите соби се климатизирани, flat-screen TV, мини фрижидер, сеф. Дел од собите имаа балкони со поглед кон море.

Типови на соби: стандард еднокреветни соби, стандард двокреветни соби и двокреветни супериор соби.

Бесплатен WI FI интернет достапен во сите јавни простории.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК01.05.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
DEPENDENCE ROOM
P.P.P.D.IN DOUBLE313831
Двокреветна627762
Еднокреветна385538
Трокреветна557055
1+1 дете (0-12,99)385538
1+2 деца (0-12,99) (0-6,99)385538
1+2 деца (7-12,99) (7-12,99)587558
STANDARD ROOM
P.P.P.D.IN DOUBLE334433
Двокреветна668866
Еднокреветна446144
Трокреветна557355
1+1 дете (0-12,99)446144
1+2 деца (0-12,99) (0-6,99)446144
1+2 деца (7-12,99) (7-12,99)648664
2+1 дете (0-12,99)668866
FAMILY ROOM APARTMENT
2 возрасни669466
2+1 дете (0-12,99)669466
2+2 деца (0-12,99) (0-12,99)669466
FAMILY ROOM
2 возрасни7211672
2+1 дете (0-12,99)7211672
2+2 деца (0-12,99) (0-12,99)7211672

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи

 

 

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија