BONITA 4*

Хотел Бонита 4* е поставен на плажата во Драч, на 1 минута пешачење од најблиските барови и ресторани, и на 20 минути оддалечен од железничката станица во областа Голем.

Хотелот располага со приватна песочна плажа, со бар, лежалки и чадори, надворешен базен и сопствен паркинг простор.

Собите се климатизирани, со LCD телевизори, мини фрижидери, бесплатнен WI FI интернет.

Типови на соби: класични двокреветни, класични двокреветни со дополнително легло (2+1) и класични трокреветни со дополнително легло (3+1).

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК01.05.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.07.2020
01.08.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
Стандардна соба
P.P.P.D.IN DOUBLE28334428
Двокреветна55668855
Еднокреветна47587947
1+1 дете (0-6,99)47587947
1+1 дете (7-12,99)53648653
1+2 деца (0-6,99) (0-2,99)47587947
1+2 деца (0-7,99) (0-2,99)53648653
2+1 дете (0-2,99)55668855
Супериор соба
P.P.P.D.IN DOUBLE29344529
Двокреветна57689057
Еднокреветна50598050
Трокреветна799212279
1+1 дете (0-6,99)50598050
1+1 дете (7-12,99)50598050
1+2 деца (0-12,99) (0-6,99)50598050
1+2 деца (0-12,99) (7-12,99)55668855
2+1 дете (0-12,99)57689057
2+2 деца (0-12,99) (0-6,99)57689057
2+2 деца (0-12,99) (7-12,99)728611372

 

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија