BLUE MARINE RESIDENCE HOTELS 4*

Хотелот се наоѓа на 8 км од градот Драч, и 8 км од амфитеатарот The Roman Durrës. Пристаништето е оддалечено на 13,5 км, додека аеродромот во Тирана на 35 минути од хотелот.

Хотелот нуди 53 климатизирани сместувачки капацитети.

Типови на соби:

Двокреветни стандард соби со поглед кон градот, двокреветни делукс соби со поглед кон море, стандардни апартмани со поглед кон море, супериор апартман со поглед кон море. Собите се чистат секојдневно.

Опремени со минибар, сеф, ТВ со сателитски канали, бесплатен WI FI интерент.

Хотелот работи на услуга ноќевање со појадок. Има сопствена плажа со лежалки и чадори.

Бесплатен паркинг простор. Домашни миленици не се дозволени.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК01.05.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.07.2020
01.08.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
Стандардна соба
P.P.P.D.IN DOUBLE28334428
Двокреветна55668855
Еднокреветна47587947
1+1 дете (0-6,99)47587947
1+1 дете (7-12,99)53648653
1+2 дете (0-6,99) (0-2,99)47587947
1+2 дете (0-7,99) (0-2,99)53648653
2+1 дете (0-2,99)55668855
Супериор соба
P.P.P.D.IN DOUBLE29344529
Двокреветна57689057
Еднокреветна50598050
Трокреветна799212279
1+1 дете (0-6,99)50598050
1+1 дете (7-12,99)50598050
1+2 деца (0-12,99) (0-6,99)50598050
1+2 деца (0-12,99) (7-12,99)55668855
2+1 дете (0-12,99)57689057
2+2 деца (0-12,99) (0-6,99)57689057
2+2 деца (0-12,99) (7-12,99)728611372

 

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи

 

 

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија