Vila One Beach 4*

Објектот се наоѓе во непосредна близина на главната локална плажа во Драч. Поточно, сместен е на неполни 3 км од пристаништето во Драч и на 35 км оддалеченост од аеродромот „Мајка Тереза“ во главниот град Тирана. Хотелот нуди услуга – шатл до аеродромот со доплата.

Хотелот нуди доста различни содржини, меѓу кои: главен ресторан каде се служи континентален или бифе појадок, бар и приватен дел на плажа. На гостите во секое време на располагање им се заеднички простории за одмор и релаксација, тераса за сончање, резепција која е отворена 24 часа, менувачница и собна услуга.

Сите соби се опремени со клима уред, LCD телевизор со сателитски канали, фрижидер, електричен бокал, фен и работно биро. Секако, си има и сопствен тоалет со туш и бесплатен козметички прибор. Во сите соби достапно е wi-fi кое е бесплатно. Исто така, сите соби имаат и простор за седење.

Дополнително, самиот хотел има услуга за перење на алишта. За деца, има посебен простор за игра и анимација. Хотелот е одлично оценет од страна на млади парови, на кои посебно им се допаѓа локацијата и услугата!

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИРАЗАЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

VILA ONE BEACH HOTEL / 4 * / ДРАЧ
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК01.05.2020
14.06.2020
C-IN
15.06.2020
31.08.2020
C-IN
DELUXE ROOMДЕЛУКС СОБА
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН
2 Возрасни лица57.267.1
1 Возрасно лице57.267.1
1возр+1 дете (0-12,99)57.267.1
2возр+1 дете (0-2,99)57.267.1
DELUXE SIDE SEA VIEWДЕЛУКС СО СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН
2 Возрасни лица60.576
1 Возрасно лице60.576
1возр+1 дете (0-12,99)60.576
2возр+1 дете (0-2,99)60.576
TRIPLE ROOM SIDE SEA VIEWТРОКРЕВЕТНА СО СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН
2 Возрасни лица6576
1 Возрасно лице6576
TRIPLE6576
1возр+1 дете (0-12,99)6576
2возр+1 дете (0-2,99)6576
PANORAMA ROOM SEA VIEWПАНОРАМА СО ПОГЛЕД МОРЕ
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН
2 Возрасни лица70.489.1
1 Возрасно лице70.489.1
1возр+1 дете (0-12,99)70.489.1
2возр+1 дете (0-2,99)70.489.1
DELUXE APARTMENT SEA VIEWДЕЛУКС АПАРТМАН СО ПОГЛЕД НА МОРЕ
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН
2 Возрасни лица89.1136.4
3 Возрасни лица89.1136.4
4 Возрасни лица89.1136.4
5 Возрасни лица89.1136.4
6 Возрасни лица89.1136.4
3возр+2 деца (0-12,99) (0-12,99)89.1136.4
3возр+3деца (0-12,99) (0-12,99) (0-12,99)89.1136.4
RELEASE DAYS35

 

Политика на отказ на резервација:

До 11 дена пред пристигање – без пенали , по овој период 1 ноќевање пенали.

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија