Sun Hotel 3*

Хотелот е локациски поставен на околу 3 км од пристаништето во Драч. Се наоѓа на 42,5 км од Тирана, и 39,6 км од аеродромот во Тирана.

Хотелот има сопствена плажа.

Нуди трокреветни соби со балкон и трокреветни соби со поглед на море. Секоја соба има сопствено купатило.

Гостите користат бесплатен паркинг простор за кој мора да се направи предходна резервација.

Хотелот располага со лифт, бесплатен WI FI интерент во сите јавни простории, 24 часа рецепција, сеф (со доплата), бар, ресторан, соби за непушачи, фамилијарни соби, лежалки и чадори.

Домашни миленици не се дозволени.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ И ПОЈАДОК И ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОЛ01.05.2020
31.05.2020
01.06.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
01.10.2020
31.10.2020
Стандардна соба
P.P.P.D.IN DOUBLE2330353023
Двокреветна4659705946
Еднокреветна3545534535
Трокреветна6682998266
1+1 дете (0-6,99)5875887558
1+1 дете (6-12,99)4760706047
2+1 дете (0-6,99)69891068969
2+1 дете (6-12,99)5874887458
Стандардна поглед на море
P.P.P.D.IN DOUBLE2544384425
Двокреветна5188778851
Еднокреветна3850585038
Трокреветна69921099269
1+1 дете (0-6,99)6494979464
1+1 дете (6-12,99)5172787251
2+1 дете (0-6,99)7613211613276
2+1 дете (6-12,99)631109611063
Полупансион01.05.2020
31.05.2020
01.06.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
01.10.2020
31.10.2020
Стандардна соба
P.P.P.D.IN DOUBLE2935413529
Двокреветна5770817057
Еднокреветна4151585141
Трокреветна82991169982
1+1 дете (0-6,99)6986998669
1+1 дете (6-12,99)5568796855
2+1 дете (0-6,99)8610612210686
2+1 дете (6-12,99)72881028872
Стандардна со поглед на море
P.P.P.D.IN DOUBLE3138443831
Двокреветна6277887762
Еднокреветна4455645544
Трокреветна8610912510986
1+1 дете (0-6,99)75941089475
1+1 дете (6-12,99)5974867459
2+1 дете (0-6,99)9211613211692
2+1 дете (6-12,99)77961109677

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија