Premium Beach Hotel 5*

Модерен хотел со 5 ѕвезди кој е на само 30 метри од плажа. Ги нуди сите потребни удобности и карактеристики за пријатен престој.

Хотелските соби имаат поглед кон базен или кон градина. Сите се климатизирани, опремени со ТВ, мини бар, сеф. Во тоалетите има туш кабина или када.

Ресторанот во хотелот нуди избор на специјалитети од локална или медитеранска кујна. Бесплатниот безжичен интернет е распространет низ цела територија на хотелот, а сопствениот паркинг на хотелот е бесплатен за гостите.

Premium Beach Hotel 5* има спа центар, со внатрешен базен, сауна, парна бања, соби за релаксација и масажа. Исто така, дел од хотелот се и надворешниот базен и фитнес салата.

Во однос на локациската поставеност, Меѓународниот Аеродром во Тирана е оддалечен 23.9 километри, Пристаништето во Драч е на оддалеченост од 7.7 километри; Амфитеатарот во Драч е на 8.4 километри оддалеченост од хотелот.

Локација: Rruga Plazhit, 2504, 9012 Golem, Albania

 

 

HALF BOARD / EUR29.05.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.07.2020
01.08.2020
31.08.2020
01.09.2020
31.10.2020
STANDARD ROOM
P.P.P.D.IN DOUBLE60.5708060.5
DOUBLE121141161121
SINGLE103121140103
TRIPLE181.5211241181.5
1+1 CHD (0-5,99)103121140103
1+1 CHD (6-11,99)117.5137158117.5
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99)103121140103
1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)117.5137158117.5
1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)145169195145
2+1 CHD (0-5,99)121141161121
2+1 CHD (6-11,99)151.5176201151.5
FULL BOARD / EUR29.05.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.07.2020
01.08.2020
31.08.2020
01.09.2020
31.10.2020
STANDARD ROOM
P.P.P.D.IN DOUBLE64748464
DOUBLE128147167128
SINGLE111129146111
TRIPLE191221251191
1+1 CHD (0-5,99)111129146111
1+1 CHD (6-11,99)126146165126
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99)111129146111
1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)126146165126
1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)15551802041555
2+1 CHD (0-5,99)128147167128
2+1 CHD (6-11,99)160185210160

 

*P.P.P.D цена по лице на ден

Цените се изразени во евра на ден

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија