СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО 2020 - ️ГРЦИЈА / ЛЕТО - ОСТРОВИ - ТАСОС - Vila Versa | Tasos - Limenas

Vila Versa | Tasos - Limenas

Vila Versa | Tasos - Limenas

Vila Versa е луксузно опремена вила на идеална локација-се наоѓа во центарот на Лименас на десетина минути бавно пешачење од градската плажа. Располагаме со единаесет сместувачки капацитети: двокреветни, трикреветни, четирикреветни студија и четирикреветни апартмани. Сите се луксузно опремени со мини кујна која е наменета за подготовка на лесни оброци   (фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење беа садови за подготвување храна), купатило, SAT TV, Wi-Fi со слаб сигнал, клима уред чие користење се доплаќа по 5 евра од ден, сеф чие користење се наплаќа по 0,50 центи од ден, тераса со гарнитура за седење и крпи. Вилата има туш и тоалет за последниот ден од престојот. Крите и постелнината се менуваат на секои пет дена, а чистењето е секојдневно. Vila Versa е изградена со вкус и дизајнирана со многу стил, модерен објект каде гостите безгрижно можат да уживаат.

 

 

-15% попуст за резервација и целосна уплата до 31. јануари 

-10% попуст за резервација и целосна уплата до 28. февруари 

-5% попуст за резервација и целосна уплата до 31. април

 

 

Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите

 

ЛЕГЕНДА:

1/2 Стд – двокреветно студио;

1/2 Апп – двокреветен апартман;

1/2 Мез – двокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/2+1 Стд – двокреветно студио со помошен лежај;

1/2+С Стд – двокреветно студио со софа за спиење;

1/3 Стд – трокреветно студио;

1/3 Мез - трокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/3 Апп – трокреветен апартман;

1/3+1 Стд – Трокреветно студио со помошен кревет;

1/3+1 Апп – трокреветен апартман со помошен лежај;

1/4 Апп – Четворокреветен апартман;

1/4 Мез – Четворокреветен мезонет

1/5 Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман на приземје

1/5+К Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман со лежај

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија