СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ВИКЕНД - Грандотел 4* - Ханиоти (23.05-25.05)

Грандотел 4* - Ханиоти (23.05-25.05)

Грандотел 4* - Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг.

SPO za GRAND OTEL 4* - HANIOTI za 24ti Maj -

 69 evra po lice za dva polupansiona - pojadok i vecera na bogata shvedska masa !!!

* Цената е во евра по лице за 2 ноќевања на база полупансион премиум

** Полупансион Premium - појадок и вечера на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци

*** Попуст за рани резервации до 15.0230% (целосна уплата на денот на резервацијата)Доплата:

* Прво дете до 11,99 години – бесплатно / * Второ дете до 11,99 години – 50% попуст / * Трет возрасен – 30% попустЦена за дополнително ноќевање: 39 евра по лице на база полупансион (во период од 26.05 – 31.05)


За соба со поглед кон море се доплаќа:

*Директен поглед - 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед - 15€ по ноќевање по соба


Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија