СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - 🎤 КУПИ КАРТИ ЗА СЕ 🎤 - MALUMA во Солун 2020

MALUMA во Солун 2020

MALUMA во Солун 2020

Ве носиме на незаборавен концерт на извонредниот латино заводник во Солун.

Програма на патување:


1 ден (13.03.2020 – Петок)        СКОПЈЕ – СОЛУН

Состанок на групата во Скопје (паркинг кај Holiday Inn) наутро и поаѓање кон Солун, со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Солун околу пладневните часови. Автобусот се паркира на паркингот каде што ќе се одржи концертот на мега популарниот Малума. Слободно време за индивидуални активности до почетокот на концертот. Во меѓувреме автобусот ќе биде отворен во неколку однапред договорени термини за потребите на групата. Почеток на настанот во 20 часот (локално време). По завршување на концертот, собирање на групата и тргнување кон Македонија.


2 ден (14.03.2020 – Сабота)      СОЛУН – СКОПЈЕ

Пристигнување во Македонија во раните утрински часови.


НАПОМЕНA:

 • За реализација на аранжманот потребен е минимум од 45 патници.
 • Во случај на недоволен број на пријавени патници организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот 7 дена пред датумот на започнување на истиот.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото за промена на програмата за патување во случај на непредвидени објективни причини, како на пр: застој на граница, доцнење на летот, застој во сообраќајот, затвореност на некој од локалитетите предвиден за посета и сл.
 • Цената е дадена во евра и пресметана во денари, по курс 1 евро = 62 денари.
 • Ценовник

  ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 69€ односно 4.278,00 денари

  Картите за овој концерт се за Е – зона (ТРИБИНА)


  ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:

  • Влезница за концертот на Maluma.
  • Превоз со туристички автобус на наведената релација Скопје-Неготино – Солун – Скопје.
  • Туристички придружник од агенцијата.

  ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО:

  • Патничко осигурување – препорачливо (информации во агенција).
  • Индивидуални трошоци.
Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија