СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - 8 ми ДЕКЕМВРИ - САНДАНСКИ-ХОТЕЛИ

САНДАНСКИ-ХОТЕЛИ

САНДАНСКИ – 08ми ДЕКЕМВРИ

Цени валидни за период на престој 07.12-09.12.2019

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Тип на сместувањеНоќевање со појадок
Двокреветна соба делукс (2+1)155€
Еднокреветна соба делукс (1+0)123€
Деца до 3.99 год.Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба12€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба28€

Цените се во евра за 2 ноќевања за 2 лица во двокреветна соба/ или за 1 лице во еднокреветна соба и вклучуваат:

 •          Нокевање со појадок
 •          Користење на сауна, парна бања, фитнесцентар
 •          Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)
 •          Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С
 •          Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С
 •          Лежалка и пешкир покрај базените
 •          Безжичен интернет во целиот хотел, паркинг, сеф на рецепција
 •          Детско катче со аниматор
 •          Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

 

Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

Тип на сместувањеНоќевање со појадок
Двокреветна соба стандард20€
Двокреветна соба делукс25€

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
 • Паркинг, интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на де

Организиран превоз :

Поаѓање : 07.12.2019 Враќање : 09.12.2019

Цена : 40€ по лице – повратен билет

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија