СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - 8 ми ДЕКЕМВРИ - Хотел Мона 4* - Златибор

Хотел Мона 4* - Златибор

8-ми Декември

2 деца до 11,99 години - ГРАТИС


Период на престој:06.12 - 09.12.2019

Тип на Соба

Еднокреветна

Двокреветна

Трокреветна

Стандарна

196

117

/

Комфорт

211

135

114

Супериор

236

152

125

Апартман Класик

396

231

177

Апартман Мона

518

292

218


Во цената е вклучено:

 • Цената во табелата е изразена по лица за пакет од 3 ноќи на база Ноќевање со Појадок

 • 2 деца до 11,99 години ГРАТИС (во присуство на двеполноплатежни лица)

 • Коистење на SPA&Wellness ценар (Внатрешни Базени,Сауна,Парна Бања,Релакс Зона)

 • Фитнес Центар

 • Надворешен паркинг

 • Ценодневна анимација за деца со професионални аниматори

 • Туристичка Такса


Во цената НЕ Е вклучено:

 • Доплата за Полупансион (Појадок и Вечера) изнезува 25 по пакет

 • Доплата за Полупансион (Појадок и Вечера) за деца 2-11,99 години 13 по пакет.

 • Хотелско осигурување 0.20 по лице на ден.


Напомена:

 • Појадокот и Вечерата се служат на база швдеска маса,доколку во хотелот пресотојуват помалку од 30 лица оброците се служат на база СЕТ-МЕНИ


Капацитет на соби:

 • Стандарна Соба 2 возрасни + 1 дете до 2,99 години

 • Комфорт Соба 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни и 1 дете

 • Супериор Соба 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни и 1 дете

 • Апартман Класик 4 возрасни + 1 дете или 2 возрасни и 3 деца

 • Апартман Мона 4 возрасни + 1 дете или 2 возрасни и 3 деца


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија