СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ВИКЕНД ПОНУДИ - БАНСКО

БАНСКО

Банско - Бугарија - 2-ри Август

Хотел МУРИТЕ 4*

Тип на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

Зграда АЗАЛИАЗграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0)30€29€
Едноспален апартман (2+2)33€32€
Двоспален апартман (4+2)30€29€

 

Дополнителни услови :

 • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

Вид на сместувањеПолупансион
Студио (2+1)23€
Едноспален апартман (2+2)24€
• Деца до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база појадок и вечера
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


 

Хотел ГРИН ВУД 4*

Вид на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

мин.2 ноќ.мин. 3 ноќ.
Двокреветна соба (2+0)41€35€
Студио (2+2)45€41€
Едноспален апартман (2+2)50€44€
Двоспален апартман (2+2)45€41€

Дополнителни услови :

 • Деца до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
 • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


 

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*


Вид на сместувањеСЕ ВКЛУЧЕНО – light
Студио (2+0)22 €
Едноспален апартман (2+2)24 €
• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


 

Хотел ПАНОРАМА КОМПЛЕКС 4*


Тип на сместувањеПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба (2+1)19€
Едноспален апартман (2+2)22€

 

Тип на сместувањеСЕ ВКЛУЧЕНО – light
Двокреветна соба (2+1)26€
Едноспален апартман (2+2)28€


Дополнителни услови :

 • Возрасен на дополнително легло -30% попуст
 • Дете до 5.99 години на дополнително легло –  Бесплатно
 • Прво дете од 5 до 12.99 години на дополнително легло – Бесплатно
 • Второ дете од 5 до 12.99 години на дополнително легло – 50 % попуст


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE light (појадок, ручек, вечера, ужина, пијалоци за време на оброците)
 • Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН ( појадок и вечера )
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,турска бања, хамам,релакс зона, џакузи, фитнес.)
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


 

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4*


Тип на сместувањеНоќевање со појадок
Студио (2+1)12€
Едноспален апартман (2+2)14€
Двоспален апартман (4+2)12€
Дете до 2.99 год.Бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.леглоБесплатно
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло50% попуст
Возрасен на доп. легло30% попуст
Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Хотел ГРАМИ 3*


Вид на сместувањеНПППАЛЛ
Двокреветна соба (2+2)15€21€27€
Апартман (4+0)15€21€27€
• Дете од 0-1.99 годБесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. леглоБесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло8€12€15€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло8€12€15€
• Возрасен на доп. легло11€17€23€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
 • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


 

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија