СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - СПОЕНИ ВИКЕНДИ ЛЕТО 2019 - Хотел Moutain Paradise 4*

Хотел Moutain Paradise 4*

Викенд во Банско

Хотел Moutain Paradise 4*

2 all inclusive light + автобуски превоз од Скопје,Велес,Штип,Неготино,Кавадарци

  • 1 ден :14.06.2019 (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање.

  • 2 ден : 15.06.2019(Сабота)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Вечера.Ноќевање

  • 3 ден : 16.06.2019(Недела)

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 14 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.ТЕРМИНИ:

Студио 2+0

Цена:

14.06-16.06

69евра


ТЕРМИНИ:

Едноспален апп 2+2

Цена:

3 возрасен:

1 дете

6-11,99:

2 дете

0-11,99:

1 дете

2-5,99:

14.06-16.06

79евра

69евра

55евра

25 евра

25евра


Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација

  • 2 ноќевања all inclusive light(појадок,ручек,вечера и пијалоци наливно вино и пиво за време на оброците)

  • Користење на СПА Центар

За сопствен превоз


ТЕРМИНИ:

Студио 2+0

Цена:Услуга:

14.06-16.06

25евра

АLL Light


ТЕРМИНИ:

Едноспален апп 2+2

Цена:Услуга:

14.06-16.06

28евра

АLL Light

Дете до 5,99 год без дополнителен кревет-бесплатно

Прво дете од 6 до 11,99 на дополнително легло -50% (во едноспален апп)

Второ дете од 2-11,99 на дополнителен кревет-бесплатно(во едноспален апп)

Трет возрасен на дополнително легло -30% - (во едноспален апп)Цените се во евра по лице и вклучуваат:

-1 ноќевање на база појадок,ручек,вечера и пијалоци за време на оброците

-користење на внатрешен базен,сауна,парна бања,интернет


Во цената не е вклучено:

-туристичка такса 1 евро по лице од ден


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија