СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско

Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско

Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско

Пролет – Лето Есен 2019


Вид на сместување

07.04-24.04.2019

30.04-06.06.2019

07.06 -30.11.2019


25.04-29.04.2019

Студио ЛУКС (2+1)

66€

72€

74€

Едноспален апартман ЛУКС (2+1)

77€

84€

85€

Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2)

96€

108€

104€

Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2)

123€

142€

131€

Двоспален апартман ЛУКС (4 +1)

146€

163€

154€

Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1)

172€

189€

180€


  • Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

  • Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање и појадок

  • Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања

  • Детски кат
Дополнителни услови :

  • Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни

  • Доплата за полупансион : возрасен - 16€, дете од 4-11,99 год. - 10€Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија