СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - Боровец

Хотел ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - Боровец

Хотел ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - Боровец

Пролет – Лето – Есен 2019


Вид на сместување

(ноќевање со појадок)

10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019


Двокреветна соба (2+0)

16€

21€

Јуниор сјуит - студио (2+2)

18€

24€

Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2)

22€

29€

Дете до 1.99 год. - бесплатно

Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло - бесплатно

Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Возрасен на доп.легло – 30% попуст

Доплата за ПОЛУПАНСИОН

Возрасен - 6 Дете - 4

Возрасен - 7 Дете - 5

Доплата за ALL INCLUSIVE Light

Возрасен - 15 Дете - 8

Возрасен - 17 Дете - 9


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

  • Интернет, паркинг


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија