СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* - Боровец

Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* - Боровец


Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* - Боровец

Пролет – Лето – Есен 2019


Вид на сместување

(ноќевање со појадок)

10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019


Двокреветна соба (2+1)

28€

33€

Јуниор сјуит - студио (2+2)

34€

39€

Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2)

37€

42€

Дете до 1.99 год. – бесплатно

Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло - бесплатно

Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 70% попуст

Возрасен на доп.легло – 30% попуст

Доплата за ПОЛУПАНСИОН

Возрасен - 10€ Дете - 5€

Возрасен - 12€ Дете – 6€


Специјална понуда за период на престој 10.04-15.06.2019 и 01.09-30.11.2019 : бонус 4=3


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

  • Интернет, паркинг


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија