СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел РЕГНУМ 5* - Банско

Хотел РЕГНУМ 5* - Банско


Хотел РЕГНУМ 5* - Банско

Пролет – Лето – Есен 2019


Вид на сместување

14.04-30.06.2019

02.09-30.11.2019

01.07-05.08.2019

12.08-01.09.2019

06.08-11.08.2019

НП

ПП

НП

ПП

НП

ПП

Јуниор сјуит (2+0)

69€

90€

77€

98€

85€

106€

Едноспален апартман (2+1)

82€

102€

90€

110€

98€

118€

Едноспален апартман лукс (2+2)

93€

114€

100€

121€

108€

129€

Двоспален апартман (4+2)

146€

187€

162€

203€

208€

249€

Доплата за апартман со поглед планина - 5€ за апп на ден

Деца до 6.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Деца од 8-12.99 год. на дополнително легло

24€

28€

27€

32€

31€

36€

Возрасен на дополнително легло

34€

40€

37€

41€

40€

42€


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ :

 • 5% попуст за престој од 3 ноќевања

 • 7% попуст за престој од 4 ноќевања

 • 10% попуст за престој од 5 ноќевања

 • Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12


Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера

 • Користење на REGNUM SPA CENTER : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар

 • Користење на REGNUM AQUA PARK (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште

 • Користење наREGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) - надворешен базен и џакузи со минерална вода / не важи за период на престој 01.07-01.09.2019

 • Детски кат и анимација за деца

 • Паркинг, интернет, сеф


Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден

 • Патничко осигурувањеКонтакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија