СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* - Банско

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* - Банско

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* - Банско

Цени валидни за период на престој : 02.07.2019 – 09.09.2019


Вид на сместување

ALL INCLUSIVE light

Студио (2+0)

22 €

Едноспален апартман (2+2)

24 €

Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

  • Интернет, паркинг


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на денКонтакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија