СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* - Банско

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* - Банско


Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* - Банско

Пролет – Лето – Есен 2019


Период на престој

11.04-07.05.2019

30.06-30.09.2019

01.10-31.10.2019

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

Студио (2+1)

18

12€

16€

Едноспален апартман (2+2)

20€

14€

18€

Двоспален апартман (4+2)

18€

12€

16€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп. легло

30% попуст

Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми


Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)

  • Детски кат

  • Интернет, паркинг


Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 10€ , дете - 5€


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден


Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија