СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - ASTERA BANSKO COMPLEX & SPA 4* 2019

ASTERA BANSKO COMPLEX & SPA 4* 2019

ASTERA BANSKO COMPLEX & SPA 4*

Редовен Ценовник од 16.04

Astera 4*, Bansko
 Петок -Недела Понеделник  - Четврток
Сместување на  BB 18.04-31.05
01.11-30.11
01.06-15.0918.04-31.05
01.11-30.11
01.06-15.09
p.p. in DBL room 2227.519.825.3
SGL room 27.537.425.334.1
p.p. in APP 1-bedroom 49.557.244.5551.7
Rent APP 2-bedroom (4+2/5+0)129.8173.8117.7158.4
Доплати:
Возрасен на дополнително легло70%
1во Дете  3-12,99 на допол.легло со 2 возрасни бесплатно 
2ро дете 3-12,99 на дополнително легло во  app 50%
Дете  3-12,99 на редовно легло 50%
2 Дете  3-12,99 на редовно легло со  1 возрасен 50% секое дете 
Доплата за  HB преку  BB возрасен / дете  (03-12,99)9,20 EUR/5,10 EUR
Откази во денови 7777

Цените се изразени во евра

Цените се дадени по лице на ноќ и вклучуваат:

Ноќевање , појадок , внатрешен базент , Aquapark, сауна, хамам, џакузи, парна бања осигурување, паркинг , туристичка такса.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО!

Во цената не е вклучено туристичка такса 1.1 € по лице на ноќ!
Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија