СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - GRAND HOTEL - 4* - БАНСКО 2019

GRAND HOTEL - 4* - БАНСКО 2019

                                      GRAND HOTEL - 4* - БАНСКО
Hotel GRAND HOTEL 4* - Bansko
ПЕРИОД: 01.04.2019-06.07.201907.07.2019-10.09.201911.09.2019-30.11.2019
Минимум престој343
Тип на собаМах сместувањеЦените се изразени во евра, по лице на ноќ
Двокреветна стандард2+033.60 €38.40 €33.60 €
Двокреветна делукс2+1(0-5,99)33.60 €38.40 €33.60 €
Еднокреветна соба1+1(0-5,99)52.80 €62.40 €52.80 €
Апартман со 1 спална2+2(0-11,99) / 3+1(0-5,99)Цена за минимум 3 лица (3 * 100% од цената за двокреветна соба)
Апартман со 2 спални4+1(0-5,99)Цена за минимум 4 лица (4 * 100% од цената за двокреветна соба)
Двокреветна executive2+050.40 €56.40 €50.40 €

Попусти:
Дете од 0 - 1.99 годиниБЕСПЛАТНО 
(се сместува во кревет со родителите - нема baby cot)
Дете од 0-5.99 години БЕСПЛАТНО
Дете од 6-11.99 години50% Попуст
Трет Возрасен/

Цената вклучува:

  • Ноќевање на база ALL;
  • Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба, шок туш и шок базен;
  • Користење на внатрешен акватоничен базен, НАДВОРЕШЕН БАЗЕН, детски базен и фитнес центар;

Цената не вклучува:

  • * Туристичка такса 1€ по лице на ноќ!

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија