СЕ НАОЃАТЕ ВО: Почетна - ЛЕТО НА ПЛАНИНА 2019 - Хотел ГРИН ВУД 4* - Банско 2019

Хотел ГРИН ВУД 4* - Банско 2019

Хотел ГРИН ВУД 4* – Банско

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО – ЕСЕН 2019

Редовен ценовник :

Термин на престој 01.04-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-31.08.2019
Вид на сместување 1 ноќ.1 ноќ.2 ноќ.3 ноќ.5 ноќ.7 ноќ.
Двокреветна соба (2+0)28€44€41€35€31€30€
Студио (2+2)31€49€45€41€35€33€
Едноспален апартман (2+2)36€55€50€44€39€37€
Двоспален апартман (2+2)31€49€45€41€35€33€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2019)

Двокреветна соба (2+0)27€
Студио (2+2)30€
Едноспален апартман (2+2)35€
Двоспален апартман (2+2)34€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2019, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија