ХОТЕЛ СКОРПИОН

ХОТЕЛ СКОРПИОН


Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин пешачење до центарот на Крушево. Хотелот располага со повеќе типови на соби, комфорни и топли. Во ресторанот се служи континентален појадок.

Ова сместување е идеално за љубителите на природата и мирен одмор.


Цените се изразени по лице на ден на база ноќевање со појадок /полупансион / полн пансион


Ноќевање со појадок = 16 еур (по лице)
Полупансион = 22 еур (по лице)
Полн пансион =27 еур (по лице)

 

Политика на отказ:

До 10 дена пред пристигање – без пенали ; помалку од 10 дена – 50% пенали

Контакт
Телефони: 043/550-773 | 078/305-329
Факс: 043/550-773
Е-маил: info@supertravel.com.mk
Адреса
бул. "Македонија" бб
Кавадарци
Р. Македонија